Wróć na blog

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Twitter

Galeria zdjęć

Zobacz galerie zdjęć

Zobacz materiały wideo

Śledź moje działania w Internecie

Media Społecznościowe

Wyrażam zgodę itd.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na newsletter

Zobacz inne artykuły

14 sierpnia 2023
Będziemy upraszczać i obniżać podatki
07 sierpnia 2023
Dlaczego Niemcy za zgodą ukraińskiego
07 sierpnia 2023
Ukraińcy ekshumują NAZISTÓW!! Konfederacja upomina
26 lipca 2023
  Drogie i trudno dostępne mieszkania
26 lipca 2023

BĘDĘ STARTOWAĆ W WYBORACH Z LIST KONFEDERACJI

JUŻ CZAS!!

Oficjalnie ogłosić, że w nadchodzących wyborach do Sejmu będę startować z ostatniego (24.) miejsca na liście Konfederacja w okręgu nr 36 (Kalisz i Leszno oraz powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski i rawicki).

Już czas ogłosić, że popiera mnie prezes Nowa Nadzieja Sławomir Mentzen  To zaszczyt i wielkie wyróżnienie, za które serdecznie dziękuję!

Już czas, aby w Polsce i w południowej Wielkopolsce zapanowała NORMALNOŚĆ.

Już czas, aby podatki były proste i niskie, aby Polska prowadziła skuteczną i asertywną politykę zagraniczną, zwłaszcza na forum Unii Europejskiej, a polskie granice były bezpieczne!Już czas, aby rozbić monopol NFZ, wprowadzić bon edukacyjno-opiekuńczy, zapewnić Polakom bezpieczeństwo żywnościowe i energetyczne oraz doprowadzić do spadku cen mieszkań nawet o 30%.

Już czas, aby wprowadzić w życie postulaty Konfederacji zawarte w naszym programie Konstytucja Wolności, tak aby każdego pracującego Polaka było stać na dom, dwa samochody i wakacje.

Już czas wziąć rewanż za wynik wyborów w 2019 roku, gdzie pomimo tego, że zdobyłem 15 000 głosów, a cała lista w okręgu rekordowe 30 177 głosów, to zabrakło mi raptem 660 głosów, aby zostać dwunastym posłem Konfederacji.

Już czas wykorzystać moje doświadczenia zebrane przez ponad 11 lat działalności społecznej i politycznej, a także prawie 4 lata pracy w Biurze Prawnym Konfederacji w Sejmie dla dobra Polski, a szczególnie południowej Wielkopolski, w której urodziłem się, uczyłem się i dla której wciąż działam.

Liczę na Wasze wsparcie i zachęcam do dołączenia do Drużyny Stocha, bo KAŻDA, nawet najdrobniejsza pomoc w nadchodzącej kampanii będzie na wagę złota! Zapraszam!

Autor: Witold Stoch

Prawa zastrzeżone ® | Design, wdrożenie i obsługa: kostrzewamateusz.pl dla Witold Stoch - www.witoldstoch.pl