Prawa zastrzeżone ® | Design, wdrożenie i obsługa: freelancer-krakow.pl dla Witold Stoch - www.witoldstoch.pl

TIR Wolności rusza w Polskę!

Wszyscy muszą dowiedzieć się, że wraca normalność! Dość deptania praw obywatelskich! Dość niszczenia polskich firm, zamykania szpitali i szkół. Chcemy znów normalnie żyć, dlatego od poniedziałku (21.02) rusza w Polskę "Tir Wolności". Odwiedzi wiele miast w całym kraju, by razem z działaczami #Konfederacja głosić dobrą nowinę i wzywać rząd do zniesienia każdego, nawet najdrobniejszego obostrzenia jakie pozostało. Normalność ma wrócić w pełni!

Niektóre środowiska polityczne w panice przed spadkiem sondaży próbują przywłaszczyć sobie zasługi za walkę z bezprawiem władzy. Nie dajmy się na to nabrać! Wszystkich winnych wprowadzenia segregacji sanitarnej i lockdownu, będziemy musieli postawić przed sądem. Rozliczymy ich za dwa lata bezprawia!
 
Tylko Konfederacja w marcu 2020 roku głosowała przeciwko specustawie, która była furtką do wprowadzania nielegalnych obostrzeń i lockdownów. To my jako jedyna formacja polityczna przez całe dwa lata sprzeciwialiśmy się niszczeniu polskiego życia społecznego-gospodarczego.
 
Dzisiaj możemy powiedzieć z dumą: WRACA NORMALNOŚĆ! Walka o prawa obywatelskie odnosi sukces. Widać wyraźnie, że Polacy już się obudzili i chcą znowu normalnie żyć. Nawet minister zdrowia musiał ogłosić początek końca pandemii. Nie wiemy, czy to koniec prób wprowadzania bezprawnej segregacji sanitarnej, ale wiemy, że społeczeństwo tego nie zaakceptuje.
 
Dziś (21.02.2022 r.) odbyła się pierwsza konferencja prasowa przy Tirze Wolności na błoniach Stadionu Narodowego z udziałem m.in. posła Grzegorza Brauna, posła Krzysztofa Bosaka oraz Jacka Wilka, Witolda Tumanowicza i Tomasza Grabarczyka.  Na konferencji przedstawiliśmy ideę objazdu po Polsce z hasłami: "Sukces Konfederacji" - wraca normalność oraz "Rozliczymy ich za lockdown".
 
Wypatrujcie naszego Tira Wolności na ulicach miast w całej Polsce!
21.02 Warszawa, Białystok
22.02 Trójmiasto, Bydgoszcz
23.02 Łódź, Poznań
24.02 Wrocław, Opole, Częstochowa
25.02 Katowice, Kraków, Kielce
26.02 Rzeszów, Lublin
 
Między innymi o tym rozmawiałem w Mediach Narodowych z redaktorem Karolem Plewą:

Zachęcam także do dołączenia do wydarzenia "TIR Wolności rusza w Polskę" na facebooku!

Zdjęć i relacji filmowych z objazdu szukajcie także w moich mediach społecznościowych! Niech zwycięży Wolność i Normalność!

 

Autor: Witold Stoch

Wyruszył Tir Wolności!

21 lutego 2022
30 marca 2022
Rusza Tir Wolności!
30 marca 2022
Czas wrócić do normalności!

Zobacz inne artykuły

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę itd.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Media Społecznościowe

Śledź moje działania w Internecie

Zobacz materiały wideo

Wideo treści

Zobacz galerie zdjęć

Galeria zdjęć

Twitter

YouTube

Facebook

Instagram

TikTok

Media Społecznościowe

Śledź moje działania w Internecie

Wróć na blog